Мій список блогів

вівторок, 27 серпня 2019 р.

ВІДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ РІДНЕ МІСТО


Літо – це час для подорожей, нових вражень та відкриттів. Хтось мандрує до теплого моря, хтось вирушає назустріч пригодам у гори. Проте не обов'язково долати безліч кілометрів, щоб помилуватися краєвидами природи та «зачерпнути» нових вражень та відчуттів. Варто лише оглянутися навкруги та по-новому «відкрити» свою малу батьківщину.
Саме з цією метою активні користувачі нашої бібліотеки разом з бібліотекарем Ларисою Криловою здійснили мандрівку рідним містом, спостерігаючи та милуючись його красою. Із розповіді бібліотекаря діти дізналися про історію Нововолинська та його відомих мешканців. Ну а після цього завітали у кафе «Новік», де у затишній  та приємній атмосфері насолоджувалися читанням, веселими іграми та розвагами. А також всі мали змогу поласувати морозивом і солодощами, які люб'язно надав власник цього закладу Вадим Грицак. Тож висловлюємо слова вдячності пану Вадиму за солодке частування.

А в Нововолинській міській бібліотеці для дітей теж вирує життя...

В нас дітлахи весело, цікаво та корисно проводять свій час.Тому що у бібліотеці після веселих ігор можна ще й солодко подрімати.

 До нових зустрічей у бібліотеці і не тільки...