Мій список блогів

КНИЖКОВА ПОЛИЦЯКнига Джона Буньяна відображає в алегоричній формі життя християнина. В образі Пілігрима передані основоположні принципи про покаяння та прощення гріхів. Весь його життевий шлях засвідчує, що християнами не народжуються, - всі люди грішні перед Богом та потребують Божого прощення. Саме у прощенні гріхів бере початок нове життя – життя Християнина.
Написана понад 300 років тому, «Подорож Пілігрима» і на сьогодні залишається найпопулярнішою книгою (крім Біблії) для християн всього світу. Вона заслужено займає своє місце серед кращих творів християнських авторів.
       Книжка розв’язує важливу історичну проблему – локалізацію справжнього, в Україні, а не в Росії, як стверджувалося досі – місця народження хрестителя України-Русі – рівноапостольного князя Володимира Великого. 
        Оповідання, надруковані в цій книзі, спрямовані на виховання дітей на засадах християнської моралі та біблійних принципів.

    "Подорож по Біблії" відтворює основні події Старого і Нового Заповітів, починаючи від створення світу та історії ізраїльського народу до заступницької смерті і воскресіння Ісуса Христа, закликаючи прийняти Його як особистого Спасителя. Безперечно, запропонована книга не може замінити чи доповнити Біблію, але вона заохочує до її самостійного вивчення і допоможе тим, хто робить у цьому перші кроки.
Нова збірка письменника – це не тільки поезія, це передовсім філософія, без якої серйозна поезія неможлива. На якій сторінці не розгорнув би писання, скрізь точка опори – думка. Думка, яка рідко висловлюється прямолінійно, а все натяками, зближенням віддаленого, своєрідним нюансуванням, варіацією.
Автор у книзі повертається до теми (виокремлює її) Вітчизни. З багатьох причин стосунки громадянина з Вітчизною зазвичай непрості (як і будь-які сімейні стосунки), однак, у духовно здорової людини в почуттях до рідної землі завжди домінує любов. Автор своїми текстами лише хоче нагадати, що кожен, хто любить Вітчизну, надіється на взаємність.
_________________________________________________________________ ЗАЗИРНИ У НОВУ КНИГУ…

Луценко З.  Я, Миколайко… : замість роману / З.  Луценко. – Луцьк : ПВД «Твердиня», 2013. – 304 с.
Дитинство. Отроцтво. Юність. Це вже, здається, десь було… І навіть головний герой – Миколайко (себто – Коля), від чийого імені ведеться оповідь….
Безтурботне дитинство й витівки сільського розбишаки поміж розкішних лопухів, на городах, річці тощо. Це теж було… І, певно, що не раз. Як – й у вашому житті?.. Тоді ця книга – суцільне дежа вю… Кожного… Не інакше…
Чи просто приперчені несловниковими словечками варіації-попурі на теми толстовсько-горьківсько-довженківсько-нестайківських сюжетів?..
Хто зна?.. Хто зна! 
ЗАПРОШУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ!     
                     
____________________________________________________________________________
З КНИГОЮ - ЦІКАВО!
   Усі діти люблять хороші книги. А читання книг є найкращим способом пізнати навколишній світ та допомагає швидко і легко розвинути творчу і розумну особистість. Гарна книга - це цікавий сюжет, що включає в себе і подолання труднощів, і пригоди, і щасливий кінець. Добра книга - це і герої, які на час читання стають для дітей добрими друзями. Частенько хороша книга перетворює читання на величезне задоволення.
Пропонуємо вашій увазі ТОП - найпопулярніші книги серед читачів нашої бібліотеки:


Білстейн Жак Томас. Булька. Ведмідь-ласун : казка / Жак Томас Білстейн. - Харків : Прінт-Сервіс : Mikko, 2010. - 36 с. : іл. 
Добра та повчальна казка про те, як ведмідь-ласун Медовий Бочонок поліз на дерево за медом, упав і зламав лапу. Щоб вилікувати ведмедя, його слід було перенести до сови. До цієї нелегкої справи й взялися дракончик Булька та його друзі. Виявивши неабияку винахідливість, вони досягли успіху.     Бордонос М. Вітамінка доброти / М. Бордонос. – Київ : Видавництво Український пріоритет, 2014. - 44 с.
Книжка пропонує увазі читача цікаву й динамічну розповідь про те, як семирічний Сергій разом зі своїми однокласниками запропонував своєму ровеснику, що через недугу не міг сам ходити, цікаве спілкування. ігра, а головне - надію і бажання лікуватися. Адже можливість змогти ходити є надзвичайно важливою для будь якої людини.

Дал Р. Чарлі й шоколадна фабрика / Р. Дал. – Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2009. - 240 с.
Найпопулярніша книга Роальда Дала. Жив собі бідний хлопчик, якому раз на рік — на його день народження, дарували єдиний дарунок — маленький шоколадний батончик. Але хлопчик мав добре серце, і тому з ним трапляється неймовірна пригода, яка не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих. Можливо, це найзворушливіша повість нашого часу.     Космовська Б. Буба : мертвий сезон : роман / Б. Космовська. – Львів : Урбіно, 2012. – 240 с. 
Здається, весь світ змовився проти Буби. Коханий Мілош захопився чарівною Ребеккою, немає поруч найкращої подруги, і навіть дідусь поринув у віртуальний світ інтернет-чатів. Мама, як завжди, зайнята власною кар'єрою й постійно перебуває поза домом, а старша сестра регулярно поривається розлучитися зі своїм чоловіком. Якось, вигулюючи собаку, Буба знайомиться з паном Клеменсом, котрий розповідає їй сумну історію свого картярського програшу. Ніхто не здатен виграти в бридж у зловісного Юзефа на прізвисько Сталін. Хіба тільки Буба.

Малик Г. Вуйко Йой і Страшна Велика Кука : повість / Г. Малик. - Київ : Грані – Т, 2011. 136 с.
Кожна дитина любить і має потребу вигадувати – чи якусь історію, чи уявного друга, котрого ніхто з дорослих не може побачити. Фантазія – це те, чого начебто не існує… однак воно все ж є. Персонажі нової книги Галини Малик про вже знайомого всім вуйка Йойя вигадали Куку, проте не повністю, не до кінця. Виникло ТЕ, чого ніхто не знає: яке ВОНО? де живе? що полюбляє? Навіть невідомо, чи ВОНО добре, чи зле. А крім «вигадників», зарадити ніхто не може.

Нестайко В. Дивовижні пригоди незвичайної принцеси : повість-казка / В. Нестайко. – Київ : Країна мрій, 2010. – 48 с. : іл.
У цій казці принцеса Іванна геть не схожа на принцес, про яких звикли читати діти, адже їй не сидиться у палаці, їй зовсім не хочеться танцювати на балах. То про що ж мріє сучасна принцеса? Про це і дізнається юний читач із нової казки відомого українського письменника. 

Нестайко В. Тореадори з Васюківки : трилогія про пригоди двох друзів / В. Нестайко. – Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2009. – 543 с. : іл.
У трилогії «Тореадори з Васюківки» розповідається про нерозлучних друзів Яву й Павлушу, про їхні веселі, незвичайні пригоди.


   ТіЛо Фея по секрету. Як у мене з'явилася нова найкраща подруга : повість / ТіЛо. - Харків : Фактор, 2013. - 148 с. : іл.
У свій дев'ятий день народження Аманда відчуває себе особливо нещасною та самотньою. І раптом, отримавши неочікуваний подарунок невідомо від кого, вона знаходить у собі сили вийти на бій із ворогом один на один. Але сюрпризи на цьому не закінчуються: пройшовши крізь дзеркало у коридорі школи, вона потрапляє у таємничий і дивовижний світ фей... 

   Чарська Л. Чарівна казка / Л. Чарська. – Харків : Ранок, 2013. - 336 с.: іл. - (Дівочі історії).
Повість про дівчинку з бідної сім'ї, яка немов Попелюшка здійснює усі свої мрії.

    Янсон Т. Країна Мумі-тролів. Кн. 1 : Маленькі тролі і велика повінь. Комета прилітає. Капелюх Чарівника / Т. Янсон. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2005. - 347 с. : іл.

Янсон Т. Країна Мумі-тролів. Кн. 2 : Мемуари Тата Мумі-троля / Т. Янсон. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2005. - 431 с. : іл.

Янсон Т. Країна Мумі-тролів. Кн. 3 : Невидиме дитятко. Тато і море. Наприкінці листопада  / Т. Янсон. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2005. - 517 с. : іл.
Тритомник про Мумі-тролів фінської письменниці Туве Янсон - про такі видання з певністю можемо казати, що їх варто мати в домі, де ростуть діти. Оформлені ілюстраціями авторки, "озвучені" завдяки чудовому українському перекладові Наталі Іваничук, малі тролі та їхні друзі стануть цікавим знайомством і для дорослого читача.