Мій список блогів

ПЕРІОДИЧНІ ВИДАННЯ В БІБЛІОТЕЦІ

                                          Дорогий юний друже!
Мабуть, тобі буде цікаво дізнатися, що в міській бібліотеці для дітей поряд із книгами живуть багато газет і журналів. Адже на їх сторінках – багато цікавих, пізнавальних, захоплюючих розповідей, оповідань, віршів, тобто таких матеріалів, які допоможуть тобі у навчанні, поповнять твої знання, навчать логічно мислити, відкриють тобі безліч таємниць навколишнього світу. А ще є журнали, які допоможуть тобі змістовно і весело провести дозвілля, навчать робити цікаві речі, запропонують багато подорожей, конкурсів, вікторин. Ці газети та журнали ти можеш читати із своїми батьками і друзями. Сподіваємося, що ви обов’язково відвідаєте бібліотеку для дітей і потоваришуєте з дитячою періодикою.

До вашої уваги наступні періодичні видання:ЖУРНАЛИ

  “АНГЕЛЯТКО”. Журнал для дітей 3-8 років. «Ангелятко» – це добрі, веселі та цікаві казки, вірші, загадки, пісеньки. Пізнавальні оповідки та інтелектуальні завдання в кожному номері дають знання про навколишній світ, розвивають логічне мислення, спостережливість, кмітливість. А іграшки-саморобки підштовхнуть дитину до творчості, бажання робити щось своїми руками.
     “БАРВІНОК”Журналу “Барвінок” вже більше 80  років! Уявляєш? Його читали твої батьки, бабусі і дідусі! Цей журнал знадобиться і тобі, друже, на уроках, так як він рекомендується шкільними програмами. Тут друкуються найкращі художні твори для дітей, які плекають любов до батьківщини, повагу до батьків, мови, увагу до здоров'я, безпеки життя. “Барвінок” навчить тебе робити висновки через різні, вміщені тут, інтелектуальні ігри, завдання, конкурси. Якщо ти станеш переможцем одного із них, то в тебе буде можливість отримати приз, стипендію, грошову премію тощо. Крім літературних, розважальних, ти знайдеш тут і футбольні проекти, релігійну сторінку, Інтернет-версію. Сподіваємося, що журнал “Барвінок” стане тобі гарним другом.
"ДЖМІЛЬ" — унікальний журнал для роботи дорослого з дитиною у дитячому садку, школі та в родині. Журнал розвиває творчі здібності, виховує ерудовану, активну і щасливу людину. Саме таке видання мудрий дорослий шукає для своїх дітей.
   "ДЗВІНОЧОК". Всеукраїнський, пізнавальний, культурно-розвивальний журнал для дошкільнят і молодших школярів. Цікаві новини не лише з України, а звідусіль, де живуть українські діти, приносить на сторінки «Дзвіночка» крилатий новинкар. Цікаві вірші, казки, загадки, жарти, вміщені на сторінках журналу, допоможуть тобі гарно і змістовно провести своє дозвілля.
"ЗЕРНЯТКО" - журнал орієнтований на дітей віком 6 – 12 років. Він видається протягом 15 років у видавництві "Свічадо". Виходить щомісяця (окрім липня і серпня).
«ЗІН – ПРИБУЛЕЦЬ З КОСМОСУ» – веселий, цікавий та пізнавальний журнал, який чудово поєднує в собі всі переваги сучасних навчальних та розважальних журналів. Видання вміщує різноманітну інформацію енциклопедичного характеру та ігрові завдання для дітей віком від 7 років. Його змістове насичення вписується в шкільну програму, навчальний план, і водночас розвиває навички з таких предметів, як: історія, географія, культурознавство, математика, англійська мова, фізика, хімія, природознавство, ботаніка, біологія, образотворче мистецтво, праця – та допомагає легше засвоїти інформацію вивчену у школі, підживлює прагнення дітей до навчання.
“КОЛОСОК”. Журнал “Колосок” визнаний кращим виданням 2008 року. Всеукраїнський природничий, науково-популярний журнал “Колосок” – твій путівник у світ науки. Якщо ти хочеш більше знати про цікавий і різноманітний світ живої природи, тобі допоможуть рубрики в журналі: “Планета земля”, “Жива природа”, “Наука і техніка”, “Про все на світі”. Цей журнал допоможе тобі у вивченні уроків. Знадобиться він у роботі і вчителям.
“ОДНОКЛАСНИК”. Цей корисний і цікавий журнал визнаний в 2005 році кращим молодіжним виданням України. Нові оповідання, новели, пригоди, консультації психологів, візажистів, сканворди, ребуси, постери вітчизняних та зарубіжних зірок, корисні поради від “Салону краси”, “смачні рецепти” чекають тебе, юний друже, в кожному номері “Однокласника”. А якщо ти ще любиш змагатися, тоді готуйся показати свою ерудицію в конкурсах, які знайдеш на сторінках журналу. “Однокласник” допоможе тобі бути найкращим!
“ЮНАЯ ЛЕДИ”. Так, цей журнал для тебе, юна дівчинко! На сторінках цього журналу ти можеш знайти відповіді на всі запитання, які тебе хвилюють, потоваришувати із своїми ровесницями, дізнатись, які бренди сьогодні актуальні, що нового з'явилось із косметики, як приборкати поганий настрій. А ще журнал “Юная леди” по рекомендує, чим можна здивувати своїх подруг у свято, і як стати яскравою і стильною.
“ЯБЛУНЬКА”. Для всіх веселих, розумних, допитливих та кмітливих захоплюючі розповіді про таємниці природи, історії походження тварин та рослин, казки та легенди, смачні рецепти на “Веселій кухні”, школа здоров'я та гарних манер, фото та листи твоїх ровесників. А ще кросворди, математичні забави,  смішинки, веселинки. Багато цікавого та корисного ти знайдеш на сторінках журналу “Яблунька”.


ГАЗЕТИ

«ВОЛИНЬ» — незалежна громадсько-політична газета, заснована 27 вересня 1939 року. Засновниками газети є трудовий колектив і Волинська обласна рада. Виходить тричі на тиждень.
У різні роки в газеті працювали та були дописувачами відомі українські письменники, публіцисти Анатолій Дімаров, Вадим Симакович, Микола Олійник, Дмитро Цмокаленко, Михайло Білецький, Мирон Олександрович, Олександр Богачук, Святослав Крещук, Петро Мах, Петро Кравчук, Петро Боярчук, член Асоціації українських письменників — Володимир Лис, заслужені журналісти України — Анастасія Філатенко, Володимир Калитенко, Валентина Штинько.

"ЖУРАВЛИК" - газета для дітей та дорослих. Засновником видання є Харківське обласне об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка. Традиції українського письменства знаходять своє продовження на сторінках «Журавлика» - вірші та оповідання, авторами яких є школярі та їх друзі, розповіді про видатних співвітчизників та національних героїв, а також розваги – ребуси та кросворди. Все це та ще багато цікавого – на сторінках улюбленої газети.