Мій список блогів

ГОЛОВНА СТОРІНКА


Юні друзі!
   Ми раді вітати всіх на блозі Нововолинської міської бібліотеки для дітей. Запрошуємо вас поринути в світ найцікавіших книг, веселих забав та різноманітних заходів. Тут ви завжди отримаєте корисні поради, відповіді на всі запитання, які у вас виникають під час навчання та змістовно проведете своє дозвілля разом з книгою.


ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО НАШОЇ БІБЛІОТЕКИ!

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС! 

Ярмолюк Валентина Василівна – 
завідувач міської бібліотеки для дітей

 Якщо ти прагнеш до інформаційного комфорту і хочеш багато знати – тобі в нагоді стануть численні довідники, енциклопедії та різні типи документів. Ти знайдеш тут багато нового та корисного для задоволення особистих інтересів, так і для виконання шкільної програми. У читальному залі дитячої бібліотеки постійно працюють тематичні та краєзнавчі книжкові виставки.

Крилова Лариса Володимирівна - 
бібліотекар відділу обслуговування дошкільників 
та учнів 1-4 класів

Завітавши у відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів, кожна дитина обов’язково зверне увагу на іграшки – саморобки за сюжетами українських народних казок і щиро повірить в те, що, переступивши поріг бібліотеки, опинилася в чудовій казці. 
  А далі її увагу привернуть яскраві книжкові виставки, що знайомлять з казками Ш.Перро, Г.К.Андерсена, В.Нестайка та ін. І коли дитина візьме додому книжку, вона стає справжнім читачем.

Рябая Олена Володимирівна - 
бібліотекар відділу обслуговування учнів 5-9 класів

Всі заходи, які проводяться у відділі, спрямовані на всебічний розвиток дитини, пробудження у неї інтересу до літератури та світу прекрасного. І для цього в бібліотеці створені умови, в яких користувачі можуть творчо і самостійно працювати з книгою, любити її та виражати своє ставлення до неї.


НАШІ ДВЕРІ ЗАВЖДИ ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС 


з 10.00 год. до 18.15 год. 

Вихідний день - субота.
Останній четвер місяця – санітарний.
        
Наша адреса:
 Волинська обл.,
м. Нововолинськ, 
вул. Академіка Амосова, 4
Е-mail: bibliotekad2@gmail.com