Мій список блогів

четвер, 4 липня 2019 р.

ЛІТО З КНИГОЮ У РОЗПАЛІ

Липень – дивовижний і благодатний місяць літа, золота його середина. І щоб весело провести час, зовсім не обов’язково їхати за «сім морів». Можна просто відвідати дитячу книгозбірню на Пирогова, 4.
Для юних книголюбів вже декілька років поспіль в бібліотеці працює програма літніх читань «Драйвуй з книгою в ритмі літа», до якої входять не тільки знайомства з новими книгами, а й інтелектуальні розваги, пізнавальні ігри, вікторини, мультфільми.
Казково-ігровий вівторок запросив дітей на голосні читання «Маленькі читайлики» та книгозаправку «Для вас хлопчаки – нові книжки».У літературну середу працівники бібліотеки  провели дегустацію книг «Влучно стріляй - книгу цікаву читай».


Розгуляй в читальному залі «Грай! Читай! Пізнавай! Інтелект розвивай» та  дегустація журнальних новинок «В гостях у дитячих журналів» відбулася у чомучкин четвер.Дітлахи із задоволенням відгадували різні загадки, брали участь у вікторинах «Казковий ерудит», «Так, чи ні?», розгадували кросворди та читали книги.
    Під час літніх канікул до  бібліотеки користувачі приходять з друзями, подругами, цілими компаніями. Навіть найцікавіший відпочинок не можна уявити без книжки? Фраза банальна, але ж справедлива – у книг канікул не буває!
На канікулах сумувати ніколи – приходь до бібліотеки за втіхою!